Склад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Самовивіз кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Акумуляторна дискова пилка Zegor CSCPP-21BL-190 — потужний та надійний інструмент для точного поздовжнього та поперечного різання деревини, ЛДСП, фанери та інших будівельних матеріалів. Оснащена безщітковим двигуном для високої ефективності та тривалого терміну служби.
Характеристики:
- Тип двигуна: Безщітковий
- Номінальна напруга акумулятора (В): 20
- Діаметр круга(мм) : 190
- Глибина різу під 90°: 67
- Глибина різу під 45°: 45
- Кількість обертів(об/хв): 5000
- Кількість зубів: 24
- Посадковий діаметр диску(мм): 20
- Матеріал опорної плити: алюміній
- LED: +
- Динамічне гальмо: <0,1 С
- Кнопка блокування від випадкового увімкнення: +
- Прогумована додаткова рукоятка: +
- Без акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 67 мм |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 2 958 ₴



