Склад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Самовивіз кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
ZEGOR CSMH-21BL-12 — компактна та потужна акумуляторна пилка з безщітковим двигуном, ідеально підходить для обрізання дерев, заготівлі дров, будівельних та садових робіт. Завдяки шині довжиною 203мм інструмент поєднує високу продуктивність із зручністю використання.
Головні переваги моделі включають низький рівень шуму і вібрації, що робить роботу більш комфортною. Унікальна безщіткова технологія підвищує довговічність пристрою та заощаджує енергію. Легка та компактна конструкція забезпечує простоту в керуванні та перенесенні
Основні характеристики:
- Тип двигуна: Безщітковий
- Номінальна напруга акумулятора (В): 21
- Довжина шини:12"(305мм)
- Крок ланцюга: 1/4"(6.35мм)
- Оберти(об/хв): 0-4800
- Швидкiсть ланцюга(m/c): 6
- Cтрум без навантаження: 3.5A
- Змащення ланцюга: автоматичне
- Ємнiсть бака для мacлa(мл): 50
- Літій-іонний акумулятор (А·год): 3 (1акумулятор)
Переваги моделі:
- Безщітковий двигун — висока потужність, довговічність і низький рівень шуму
- Компактний і легкий корпус — зручно працювати навіть у важкодоступних місцях.
- Робота від акумулятора — мобільність і незалежність від електромережі
- Зручна ергономічна ручка — комфортний хват і керування
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Кількість обертів | 4800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 50 мл |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
- Ціна: 2 827 ₴



