Склад - Магазин "Сантехніка для будинку" - www.santexnikandoma.com
Перехід за покупками в Інтернет-магазин "Сатехніка для будинку".
Кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- Зробіть замовлення, додавши товар у кошик і оплачуйте зручним для вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Гранітна мийка Globus Lux AVERNO виготовлена з високоякісного німецького сировини: 80% кварцовий пісок і 20% акрилові смоли.
Поверхня стійка до подряпин, впливу чистячих і миючих засобів. Абсолютно безпечна для харчових продуктів.
Мийка представлена в різних кольорових варіаціях. Колір не вимивається і зберігає стійкість до вигоряння.
Гарантія 5 років. Країна виробник: Україна.
Технічні характеристики:
- Модель: AVERNO;
- Матеріал: граніт;
- Розмір: 1060х575мм .;
- Розмір чаш: 335х415 / 310х190мм .;
- Глибина чаш: 190 / 140мм .;
- Комплектація: Мийка, кріплення, гарантійний талон.
- Розмір упаковки ВхШхГ: 26х109х62 см
- Вага нетто: 16,8 кг
- Вага брутто: 11,55 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Форма мийки | Трапецієподібна |
| Конструкція мийки | Півторачашева |
| Колір | Сірий |
| Розташування крила | Зліва |
| Вага | 11.55 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 190 мм |
| Ширина мийки | 575 мм |
| Довжина мийки | 1060 мм |
| Ширина чаші мийки | 335 мм |
| Довжина чаші мийки | 420 мм |
- Ціна: 6 433 ₴









