



Лічильник гарячої води зі штуцером ECOSTAR DN15 1/2″ E-D R160 Квітня 2026 року
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000022844
980 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 15 днів за домовленістю
Склад - Магазин "Сантехніка для будинку" - www.santexnikandoma.com
Переходьте за покупками в Інтернет-магазин "Сатехніка для будинку".
Кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- Зробіть замовлення, додавши товар у кошик і оплачуйте зручним для вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення
Лічильник води ECOSTAR DN15 1/2″ E-D R160 для гарячої води зі штуцером - призначений для вимірювання об`єму гарячої води, що протікає напірним трубопроводом.Особливості
Лічильники води ECOSTAR DN15 1/2″ E-D R160
- Обладнаний 4-х полюсним магнітом, що забезпечує більш дієвий захист від дії спрямованого магнітного поля зовнішнього магніту;
- Розширений динамічний діапазон об`ємної витрати – R160;
- Легкість зчитування показників;
- кришка лічильного механізму лічильника, завдяки якому покращується захист лічильника від несанкціонованого зовнішнього втручання у роботу лічильника.
Лічильник застосовується для обліку води, зокрема комерційному, на об`єктах комунально-побутової сфери.
Додаткові характеристики:
Область застосування лічильника: комунально-побутова сфера.
Тип лічильника: Механічний.
Тип приєднання: Різьбове.
Вид лічильника: Крильчатий одноструменевий.
Гарантійний термін 48 місяців.
Умовний прохід: DN15
Монтажна довжина: 110 мм
Міжповірочний інтервал: 4 роки
Номінальна витрата, Q3: 2,5 м3/год
Країна-виробник товару: Україна
Додаткові характеристики:
Висота: 81 мм
Ширина: 80 мм
Довжина: 110 мм
Сфера застосування: Комунально-побутова сфера
Розмір різьблення: 3/4 дюйми
Вид лічильника: Крильчатий одноструменевий.
Номінальна об`ємна витрата Q3 (м3/година): 2,5
Мінімальна об`ємна витрата Q1 (м3/година) при горизонтальному положенні: 0,016
Мінімальна об`ємна витрата Q1 (м3/година) при вертикальному положенні: 0,040
Динамічний діапазон Q3/Q1= R H при горизонтальному положенні: 160
Динамічний діапазон Q3/Q1= R V при вертикальному положенні: 63
Клас точності: 2
Температурний клас: Т30, T50 чи Т90
Максимально допустима похибка:
- в інтервалі діапазону об`ємних витрат від Q1 (включно) до Q2 - ± 5 %;
- в інтервалі діапазону об`ємної витрати від Q2 (включно) до Q4 (включно) - ± 2 % (при температурі води від 0,1 до 30 С) та ± 3 % (при температурі води вище 30 С).
Тип установки: Вертикальний/горизонтальний
Максимальний допустимий тиск: 16 МАР
Цифровий індикатор цілих одиниць (м3): 99999
Аналоговий індикатор найменших частинок (м3): 0,00005
Комплектація:
- Лічильник холодної чи гарячої води, ECOSTAR E-D – 1шт;
- Комплект монтажних годинників – 1 комплект;
- Посібник з експлуатації – 1 шт;
- Упаковка – 1комп.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 81 мм |
| Монтажна довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Вид водолічильника | Крильчатий |
| Використання | Для гарячої води |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Метрологічний клас | С |
| Тип лічильника | Механічний |
| Виробник | Ecostar |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Види комбінованого лічильника | Крильчатий, Електромагнітний |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



