Склад - Магазин "Сантехніка для будинку" - www.santexnikandoma.com
Переходьте за покупками в Інтернет-магазин "Сатехніка для будинку".
Кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- Зробіть замовлення, додавши товар у кошик і оплачуйте зручним для вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення
Шланг антивібраційний 1 дюйм на 1/2 дюйми SG-030А
Максимально допустимий тиск: 8 бар
Матеріал: Зовнішня оболонка – нержавіюча сталь.
Зовнішній діаметр: 25 мм
Різьблення: 1"M х 1/2"F
Довжина: 30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Україна |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для насосів |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Довжина | 300 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 25 мм |
| Внутрішній діаметр підводки | 15 мм |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Антивібраційна гнучка підводка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 1" |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴







