Склад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Сушка для рушників виготовлена з нержавіючої корозійностійкої сталі марки AISI 304.
Має гарний та практичний дизайн та відрізняється високою якістю обробки поверхонь. Дуже легка інсталяція – не вимагає підведення теплоносія. Єдиною умовою є наявність розетки. Для зручності користувача випускаються моделі з правим та лівим виведенням шнура живлення.
Сушка для рушників KOSSER розрахована на цілорічну експлуатацію і може постійно перебувати у включеному стані. Для точного завдання температури ряд моделей комплектується терморегулятором. Середнє споживання включеного сушки для рушників можна порівняти зі звичайною лампочкою розжарення.
- Кількість секцій 8 шт
- Ширина 500 мм
- Висота 1000 мм
- Глибина 170 мм
- Габарити в коробці (ВхШхГ) 1000х530х220 мм
- Тип нагрівального елементу Нагрівальний кабель
- Максимальна робоча температура 60 °C +/- 5°C
- Споживана потужність 155 Вт.
- Наявність полички Ні
- Розташування шнура Праворуч
- Довжина шнура 1 м.
- Матеріал Нержавіюча сталь
- Форма рушникосушарки Драбинка
- Тип Електричний
- Гарантійний термін 60 міс
- Країна реєстрації бренду Україна
- Країна-виробник товару Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kosser |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 155 Вт |
| Робоча температура | 60 град. |
| Кількість секцій | 8 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 5 688 ₴







