


Перетворювач напруги ZEGOR DPR-1000C з зарядним пристроєм (UPS) 1000W 12/220V чиста синусоїда
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3642..
6 675 ₴
Показати оптові ціниСклад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Самовивіз кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Інвертор-перетворювач напруги UPS 1000W 12/220V (чиста синусоїда) ZEGOR DPR-1000C має потужність 1000 Вт і працює від джерела постійної напруги 12 Вольт (акумулятора), перетворюючи його на змінну напругу 220 Вольт. Він забезпечує чисту синусоїду, що означає, що вихідний сигнал виглядає гладким і стабільним, що важливо для роботи з чутливими електронними пристроями, такими як комп'ютери або медичні прилади.
DPR-1000C – має функцію заряду акумулятора струмом до 10A, що дозволяє їх використовувати автономно як джерело безперебійного живлення (UPS). Корпус виготовлений із алюмінію. З одного боку розташовані вентилятор, що охолоджує, клеми для підключення до акумулятора і кабель для зарядки акумулятора від мережі 220 Вольт. З іншого боку перетворювача розташовані розетка 220 Вольт, кнопка увімкнення/вимкнення, вихід USB 5 В 1A та світлові індикатори режимів роботи. Однак, щоб такий пристрій правильно працював, необхідно знати вимоги до навантаження, підключеного до інвертора. Крім того, необхідно правильно підібрати акумулятори, які будуть використовуватися для забезпечення живлення при вимиканні основного джерела живлення. Інвертор або перетворювач напруги, це корисний і легкий у використанні пристрій, який допоможе надати автономне постачання електроенергії у вашому будинку, квартирі або навіть на пікніку.
Характеристики
- Виробник: ZEGOR
- Робоча потужність, Вт.: 1000
- Імпульсна потужність, Вт.: 2000
- Форма сигналу напруги: Чиста синусоїда
- Вхідна напруга: 12
- Вихідна напруга: 220-235V
- Функція заряду акумулятора: Є
- Гарантія, міс.: 12
- Вага, кг.: 3.9
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: 6 675 ₴



