


Змішувач для умивальника Globus Lux Solly GLSO-0203М латунь на гайці вилив 15см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000009293
862 ₴
Показати оптові ціниСклад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Самовивіз кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Змішувач для умивальника Globus Lux Solly GLSO-0203М поворотний вилив 15 см
Одноважільний врізний змішувач для умивальника, виготовлений з латуні. Покриття змішувача - якісне хромове напилення. Установка на умивальник за допомогою гайки. Одноважільний - для змішування гарячої та холодної води. Тип підключення - гнучкі шланги, що підводяться, діаметр 1/2″.
Характеристики:
- Призначення: змішувач для раковини
- Тип змішувача - одноважільний
- Матеріал: латунь
- Тип виливу: поворотний
- Габарити (ВхГ): 12,5 х 19 см
- Довжина виливу: 16 см
- Висота виливу: 7,5 см
- Вид монтажу: врізний, на гайці
- Картридж – керамічний
- Аератор - Так
- Колір: хром
Комплектация:
Змішувач латунний
Шланг М10 * 1/2″-2шт
Кріплення для змішувача - шпилька
Переваги змішувачів Globus Lux:
1. Довговічність і безвідмовність в експлуатації
2. Елегантність форм, міцність і надійність
3. Висока функціональність
4. Використання якісних екологічно чистих матеріалів
5. Інноваційні технології виробництва
6. Корпус виготовлений з латуні з вмістом міді не менше 70%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus Lux |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 160 мм |
| Висота виливу | 75 мм |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 862 ₴



