Склад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Самовивіз кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Сифон пластиковий для душа Ø85 з металевою решіткою VIEGA 208615Виробництво - VIEGA
Країна виробництва - Німеччина
Компанія Viega виробляє сифони ідеально відповідають будь-яким вимогам і підходять до будь-якого дизайну. Будь то темно-зелені або трубні сифони, з пластика або хромованої латуні, сифони відрізняються конструкцією, що забезпечує особливо оптимальні параметри потоку. Крім того вони відмінно переносять чистку з використанням побутових миючих засобів.
Матеріал корпусу - пластик
Колір білий
Призначення - для душа
Комплектація:
- хромована накладка зливного отвору,
- знімний пристрій для захисту від неприємного запаху з системи каналізації,
- відводить коліно 45 °
- накладка Ø 50 мм,
Технічні характеристики
висота стовпа рідини в гідрозатвори 50 мм
пропускна здатність при висоті підпору 120 мм 0,73 л / с
Розміри сифона 208615 VIEGA (див. мал.)
Все що виробляє компанія Viega пов`язано з якістю. Продукція забезпечена якістю про який у всьому світі говорять «зроблено в Німеччині» і асоціюється з товарами найвищого класу. Компанія Viega - світовий лідер з виробництва сантехнічного та опалювального обладнання заснована в 1899 році. За роки успішного розвитку Viega пропонує більше 16 000 найменувань продукції, що випускається на п`яти заводах в Німеччині. всіх Завдяки великому асортименту продукції Viega можна легко і швидко скомплектувати будь-які інженерні системи будівель. Складові частини систем повністю узгоджені між собою, а продумана і бездоганна конструкція гарантує зручність монтажу, надійність і довговічність
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.413 кг |
| Виробник | Viega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 248 мм |
| Колір | Білий |
| Монтаж | На виріб |
| Діаметр зливу | 85 мм |
| Призначення сифона | Для душової кімнати |
| Тип сифона | Трубний |
| Матеріал сифона | Пластик |
- Ціна: 2 684 ₴





