Склад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Самовивіз кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Сифон хромований для біде без верха (головки), 1 1/4 ″х1 1/4″, пляшковий VIEGA
Виробництво - VIEGA
Країна виробництва - Німеччина
Сифон виконаний з стійкою латуні, мають глянсове хромування і відрізняється високою зливний продуктивністю.
Матеріал корпусу - латунь
Колір - хром
Призначення - для біде
Все що виробляє компанія Viega пов`язано з якістю. Продукція забезпечена якістю про який у всьому світі говорять «зроблено в Німеччині» і асоціюється з товарами найвищого класу. Компанія Viega - світовий лідер з виробництва сантехнічного та опалювального обладнання заснована в 1899 році. За роки успішного розвитку Viega пропонує більше 16 000 найменувань продукції, що випускається на п`яти заводах в Німеччині. всіх Завдяки великому асортименту продукції Viega можна легко і швидко скомплектувати будь-які інженерні системи будівель. Складові частини систем повністю узгоджені між собою, а продумана і бездоганна конструкція гарантує зручність монтажу, надійність і довговічність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення сифона | Для біде |
| Тип сифона | Пляшковий |
| Матеріал сифона | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Діаметр зливу | 32 мм |
| Вага | 0.498 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Хром |
- Ціна: 1 659 ₴





