Склад - Магазин "Сантехніка для дому" - www.santexnikadoma.com
Переходьте за покупками в інтернет-магазин "Сантехніка для дому".
Самовивіз кожен день з 9 до 20.
Купити у нас дуже просто:
- зробіть замовлення, додавши товар у кошик та сплачуйте зручним для Вас способом
або
- дзвоніть за телефоном 068 937-79-48; 073 318-96-63 ; 050 608-14-48 і оформляйте замовлення.
Трійник поліпропіленовий комбінований внутрішнє різьблення PP-R Berke Plastik 20х 3/4 х20
Різьбовий трійник призначений для поділу потоків води. Має два виходи для з'єднання з поліпропіленовою трубою діаметром і один вихід для з'єднання з іншими системами за допомогою різьбового з'єднання з внутрішнім різьбленням. Монтується за допомогою спеціального зварювального апарату для поліпропіленових труб.
Berke Plastik це якість продукції, яка була визнана не тільки в Туреччині, а й у всьому світі. Фітинг для поліпропіленових труб виготовляють за допомогою відливу під тиском. Їх використовують для зварювання нагрітим інструментом в розтруб з поліпропіленовими трубами. Фітинги для поліпропіленових труб використовують для ремонту та монтажу систем опалення та водопостачання за винятком трубопроводів, які призначені для протипожежних систем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Berke plastik |
| Страна производитель | Турция |
| Тип присоединения | Пайка |
| Условный проход | 20 мм |
| Рабочая среда | Вода |
| Максимальная температура рабочей среды | 95 град. |
| Минимальная температура рабочей среды | 5 град. |
| Материал тройника | Полипропилен |
| Тип тройника | Равнопроходной |
| Диаметр резьбы горловины | 3/4"В |
| Диаметр первого торца корпуса | 20 мм |
| Диаметр второго торца корпуса | 20 мм |
- Цена: 77 ₴






